Aranacak Kelime :  

  Tüm Katerogiler

  Fırsat Ürünü
Genel Matematik

Fiyatı : 35,40 TL KDV Dahil

  Güncel Haberler

  Haber Grubu
Haber Grubumuza Katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun!

 
  Üye Kayıt Formu

Lütfen aşağıda istenen alanları eksiksiz ve doğru biçimde doldurunuz. :

  • Giriş Bilgileri
 TC Kimlik No : - Kontrol Et
 E-Posta Adresi :
 Şifreniz :
     
  • Kişisel Bilgiler
 İsim ve Soyisim :
 Adresiniz :
 İlçe / Semt :
 Şehir / Eyalet :
 Şehir / Eyalet - Diğer :
 Ülke :
 Telefon / Faks :
 Doğum Tarihi :
     
  • Fatura Bilgileri
Fatura Bilgileriniz Kişisel Bilgileriniz ile aynı ise Tıklayınız
 Fatura Ünvanı :
 Fatura Adresi :
 Vergi Dairesi / No :
     
  • Üye Sözleşmesi

gorselegitim.com  sitesine hoş geldiniz


 Lütfen www.gorselegitim.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.


gorselegitim.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir


 SİTE İÇERİĞİ
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler gorselegitim.com un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve gorselegitim.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.


KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla gorselegitim.com’a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler gorselegitim.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda gorselegitim.com bu yorumları ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. gorselegitim.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.gorselegitim.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde gorselegitim.com bilgilerinizi tanıtım amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.


FERAGAT
Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan gorselegitim.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman gorselegitim.com yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. gorselegitim.com bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer gorselegitim.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız setinizi pasif ettikten sonra iade edebilirsiniz, ayrıca böyle durumlarda banka hesap numaranızı ve IBAN numaranızı bildirmeyi unutmayınız. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.


İhtilaflarda
Baska bir sekilde belirtilmediği sürece gorselegitim.com ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve tüm Avrupa ülkelerinde satılmaktadır ve ürün sorumlulukları kurumumuza aittir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda İstanbul /  Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.


FESİH
Bu sözleşme siz veya gorselegitim.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. gorselegitim.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.


 Sitemizden aldığınız tüm ürünler 2 yıl süreyle Görsel Eğitim Ltd.Şti. firmasının garantisi kapsamındadır


Beğenmediğiniz ürünümüzü 1 ay dolmadan iade hakkınız vardır. Ancak setinizi pasif duruma getirdikten sonra iade edebilirsiniz. Pasif edilmemiş bir ürün hiçbir suretle iade alınmaz.


Taşıma esnasında satın aldığınız ürün zarar görmüş ise firmamız bu ürünün aynısını kargo bedeli de dahil yeniden göndermeyi taahhüt eder.


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün gorselegitim.com ‘a ulaştığı andan itibaren onbeş (3) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.


Usulüne uygun iade edilen ürünün kargo bedeli tüketiciye aittir.


Ayrıca müşteri hizmetlerimize gorsel@gorselegitim.com a yollayacağınız e-posta veya 0216 520 38 93 / 0216-520 38 94 / 0507-253 64 15 / 0536 297 69 26 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Setlerimizi internet kanalı ile herhangi bir saatte aktif edebilirsiniz, telefonla destek için Pazar günleri hariç  Saat 8:00:00 ile 19:00:00 arası arayabilirsiniz, ayrıca ek olarak Pazar, Pazartes, Salı, Çarşamba,  Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri saat 21:30:00  ile 23.30.00 arası destek alabilirsiniz.


www.gorselegitim.com


Görsel Eğitim Bilgisayar ve Yaz. Hiz. Tic. Ltd.Şti.


Nato Yolu Altınköy-1 Sitesi B2 Blok Daire 2 Çengelköy – Üsküdar / İSTANBUL


T.C. Kültür Bakanlığı Sertifika No : 0107-34-007216


Türk Patent Enstitüsü Rescil No : 2006 06 195

Sözleşmeyi okudum, Kabul Ediyorum. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş Sepetinize henüz ürün eklemediniz

  Üye Girişi

  Popüler Ürünler
Java programlama Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 50,00 TL +KDV
İndirimli : 44,25 TL KDV Dahil
Java programlama Görsel Eğitim Seti
Oracle 10g Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 30,00 TL
Oracle 10g Görsel Eğitim Seti
SQL Server 2008 Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 30,00 TL
SQL Server 2008 Görsel Eğitim Seti
PHP ve Veritabanı Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 38,94 TL KDV Dahil
PHP ve Veritabanı Görsel Eğitim Seti
PHP ile E-Ticaret (Prestashop) Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 29,50 TL KDV Dahil
PHP ile E-Ticaret (Prestashop) Görsel Eğitim Seti
PHP ile Dinamik yapıda site hazırlama
Fiyatı : 63,00 TL +KDV
İndirimli : 55,76 TL KDV Dahil
PHP ile Dinamik yapıda site hazırlama
Office 2013 & Excel Macro Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 40,00 TL
Office 2013 & Excel Macro Görsel Eğitim Seti
CSS ve (X)HTML Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 33,00 TL +KDV
İndirimli : 29,21 TL KDV Dahil
CSS ve (X)HTML Görsel Eğitim Seti
Freehand MX Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 23,60 TL KDV Dahil
Freehand MX Görsel Eğitim Seti
Solidworks 2006 Görsel Eğitim Seti
Fiyatı : 35,40 TL KDV Dahil
Solidworks 2006 Görsel Eğitim Seti

  Fırsat Ürünü
Autocad 2007

Fiyatı : 40,00 TL

Company : Görsel Eğitim
End Date : 14.10.2023
URL : https://www.gorselegitimsatis.com/
Address : Nato Yolu Altınköy-1 Sitesi B2 Blok Daire 2 Çengelköy / İSTANBUL

E-Mail: destek@gorselegitimsatis.com
Telephone : +90 507 253 64 15
Email Contact : destek@gorselegitimsatis.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.